Fasady aluminiowe

Wzmocnienie wewnętrzne profili aluminiowych sprawia, że elewacje i konstrukcje aluminiowo-szklane są stabilne i bezpieczne. Wypełnienie fasady jest wykonywane za pomocą specjalistycznego szkła o wielu właściwościach np. refleksyjnych, antyakustycznych czy przeciwsłonecznych. Dobranie szyb refleksyjnych o różnej kolorystyce podnosi walory estetyczne fasady aluminiowo-szklanej. Szeroka gama szkła łączącego w sobie efektowny wygląd i funkcjonalność sprawia, że wszystkie fasady aluminiowe we Wrocławiu znacznie się od siebie różnią.
Zarówno elewacje, jak i inne konstrukcje aluminiowo-szklane mogą być montowane w bezpośrednim kontakcie ze ścianą budynku lub do specjalnie przygotowanej dodatkowej konstrukcji.

Konstrukcje i elewacje aluminiowo-szklane

Fasady aluminiowe zostały tak zaprojektowane, aby spełniały wszelkie wymogi budownictwa energooszczędnego, z jednoczesną dbałością o ich nowoczesny wygląd. Posiadamy różnorodne kształty i wykończenia profili, ale zazwyczaj konstrukcje aluminiowo-szklane projektujemy na indywidualne zamówienie klienta, zgodnie z jego wytycznymi. Dzięki temu elewacje aluminiowo-szklane są niepowtarzalne i charakteryzują się najwyższymi parametrami technicznymi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Gwarantujemy, że proponowane przez nas fasady aluminiowe z Wrocławia spełnią wszelkie oczekiwania!